Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego w Warszawie
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K.I. Gałczyńskiego > Menu Podmiotowe > Struktura organizacyjna > Organizacja > Organizacja

Organizacja

  Drukuj
 

Obwód szkoły:

ul. Balkonowa – 1, 2, 3, 4, 5, 7
ul. Chodecka – 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 2, 3/5, 3A, 4, 6, 8
ul. Groera – 10, 10A, 10B
ul. Kondratowicza – 18, 4E, 8
ul. Rembielińska – 10B, 10C, 6A, 6B, 8A
ul. Bolivara – 2, 4, 4A, 6, 7, 8
ul. Wincentego – 85, 87, 89
ul. Wyszogrodzka – 10, 11, 12, 14, 16, 16A, 4, 4A, 6, 8
ul. Żuromińska – 1, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 

Kalendarz roku szkolnego

Plan uroczystości i apeli

Terminy zebrań z Rodzicami

Rozkład dzwonków:

Lp. Godziny lekcyjne normalne
1 8.00 - 8.45
2 8.55 - 9.40
3 9.55 - 10.40
4 10.50 - 11.35
5 11.55 - 12.40
6 12.55 - 13.40
7 14.00 - 14.45
8 14.55 - 15.40
9 15.50 - 16.35
10 16.45 - 17.30

Świetlica szkolna

tel. 694 276 685, 22 811 58 43 wew. 113

klasy I - sala 28 (piętro 1)
klasy II - sale 46 (piętro 1)
klasy III-IV - sala 73 (poziom -1) 

Dzień tygodnia Godziny
Poniedziałek 7.00 – 17.30
Wtorek 7.00 – 17.30
Środa 7.00 – 17.30
Czwartek 7.00 – 17.30
Piątek 7.00 – 17.30

Kierownik świetlicy szkolnej

  • Zielonka Katarzyna

Wychowawcy świetlicy:

  • Biały Rafał
  • Błachut Marcin
  • Chudio – Orzechowska Iwona
  • Gnatowska Anna
  • Grochowska Beata
  • Kuriata Paulina
  • Lewandowska Magdalena
  • Maciejewska Marlena
  • Malasiewicz Ewa
  • Pochopień Marzenna
  • Poźniak Monika
  • Rokosz Aneta
  • Zagdański Krzysztof

Regulamin świetlicy szkolnej

Biblioteka szkolna

Pokój 82, poziom -1

Dzień tygodnia Godziny
Poniedziałek 11.00 – 13.00
Wtorek 8.00 – 14.00
Środa 8.00 – 14.00
Czwartek 8.00 – 14.00
Piątek 8.00 – 14.00

Nauczyciele bibliotekarze:

  • Pochopień Marzenna

Regulamin biblioteki szkolnej

Regulamin korzystania z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM)

Pedagodzy szkolni

  • Frej Agnieszka
  • Lip-Bułka Magdalena

Plan dyżurów Frej Agnieszka Lip-Bułka Magdalena
Poniedziałek 10.00 - 14.00 9.00 - 13.00
Wtorek 10.00 - 14.30
16.00 - 17.00
konsultacje z rodzicami
8.00 - 14.00
Środa 10.00 - 14.30 8.00 - 13.00
Czwartek 9.30 - 14.30 12.00 - 15.00
15.00 - 16.00
konsultacje z rodzicami
Piątek 8.00 - 12.00 8.00 - 12:00

Psycholog szkolny

  • Wróblewska Justyna

Neurologopeda szkolny

  • Omelańczuk Dominika

Plan dyżurów Omelańczuk Dominika
Poniedziałek 9.00 - 13.30
Wtorek 9.20 - 13.45
Środa 11.45 - 13.45
Czwartek 9.00 - 14.45
Piątek 9.00 - 12.15

Logopeda szkolny

  • Andrzejewska Magdalena

Plan dyżurów Andrzejewska Magdalena
Poniedziałek 10.00 - 13.40
Wtorek 9.00 - 12.20
Środa 9.00 - 14.15
Czwartek 9.00 - 13.20
Piątek 9.00 - 11.15

Terapeuci pedagogiczni szkolni

  • Grochowska Beata
  • Olszewska Bogumiła

Plan dyżurów Grochowska Beata Olszewska Bogumiła
Poniedziałek 11.00-15.40 11.55-14.45
Wtorek 8.00-11.35 8.00-14.45
Środa 10.00-15.45 8.00-13.40
Czwartek 10.50-15.45 7.50-11.45
Piątek 8.00-12.45 8.00-9.50

Terapeuci SI

  • Gniatczyk Magdalena

Plan dyżurów Gniatczyk Magdalena
Poniedziałek 8.55 - 14.00
Wtorek 8.55 - 13.15
Środa 8.55 - 14.15
Czwartek 8.55 - 13.15
Piątek 8.55 - 13.30

 
 
Wprowadził Rusińska Agnieszka 24-12-2018
Aktualizujący Rusińska Agnieszka 11-10-2019
Zatwierdzający Rusińska Agnieszka 11-10-2019
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 11-10-2019
Liczba odwiedzin: 814
Rejestr zmian